nagłówek
top baner

partner

 

inteligetny dom

Techniki związane z instalacjami inteligentnymi w budownictwie poczyniły ogromny postęp w ciągu ostatnich 15 lat. Firma Domintell, jako inwestor, dystrybutor i producent jest w pełni świadoma dzisiejszych potrzeb i potrafi antycypować przyszłość.

Właśnie dlatego mówimy o instalacji inteligentnej (albo automatyzacji domu). Instalacja elektryczna w Państwa domu wraz z upływem czasu może się rozwijać. Dlatego powinien on być wyposażony według Państwa potrzeb, zarówno w dziedzinie bezpieczeństwa, ekonomii jak i komfortu.

Tak naprawdę chcielibyśmy zachęcić Państwa do „zatroszczenia się o swoje dobre samopoczucie”. Zaczynając dziś pomyślcie o jutrze.

 

prezentacja

automatyka domowa

Automatyka domowa to nic innego jak umiejętność zarządzania technologiami w domu, żeby polepszyć jakość życia i samopoczucie mieszkańców.

Dlatego automatyka domowa nie jest już luksusem, ale inteligentnym narzędziem zarządzającym. Dzięki temu, mogą Państwo sterować domem: oświetleniem, sprzętem gospodarstwa domowego, roletami, alarmem itp.

Aby wykorzystać wszystkie jej możliwości dodatkowo wszystkie operacje mogą być zdalnie sterowane. Mogą Państwo zapewnić sobie bezpieczeństwo i uniknąć marnowania energii. Dzięki instalacji inteligentnej, Państwa samopoczucie jest w Państwa rękach, dziś i w przyszłości.

Copyright 2009 ELTRON
stopka tresc
stopka
P.H.U. ELTRON Sp. z o.o. ul.Przemysłowa 6 , 06-500 Mława
tel./fax 23 655 43 93          www.eltron.net.pl    email: biuro.sp.zoo@eltron.net.pl
NIP 569-185-06-59    REGON 142259363